Conceive Plus

Conceive Plus™ Jak stosować aby zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Conceive Plus™ to nawilżający żel intymny przyjazny dla plemników stworzony specjalnie dla par starających się o dziecko. Stosuj Conceive Plus™ jak standardowy lubrykant podczas swoich dni płodnych aby zwiększyć szanse na zapłodnienie. Lubrykant dostępny jest w dwóch wersjach opakowań: tubce oraz aplikatorach wypełnionych żelem. Wygodne i łatwe w użyciu!

Conceive Plus w tubce​

Nanieś niewielką ilość Conceive Plus™ na wasze narządy płciowe tuż przed lub w trakcie stosunku. Zwiększ ilość jeśli potrzeba. Nadaje się do codziennego stosowania przez obojga partnerów. Może być stosowany razem z Conceive Plus™ w aplikatorach wypełnionych żelem.

Conceive Plus w aplikatorach​

Użyj aplikatora na 10-15 minut przed stosunkiem pozwalając Conceive Plus™ na dokładne nawilżenie i rozprowadzenie. Wyciągnij aplikator z pudełka. Nie używaj, jeżeli aplikator jest uszkodzony. Oderwij końcówkę aplikatora. Delikatnie włóż aplikator wąską stroną w głąb pochwy i wyciśnij zawartość ściskając aplikator 2-3 razy aż do całkowitego opróżnienia aplikatora. Każdy aplikator zawiera 4 gramy Conceive Plus™. Wyjmij aplikator ciągle wyciskając z niego resztki zawartości. Wyrzuć zużyty aplikator do śmieci. Dla najlepszego efektu stosuj razem z tubką wielokrotnego użytku.

Zastosowanie w klinikach

Conceive Plus może być stosowany także do nawilżania ścian pochwy, aby ułatwić wprowadzanie urządzeń diagnostycznych podczas badań ginekologicznych skierowanych dla kobiet starających się zajść w ciążę. Wykorzystaj żel Conceive Plus zamknięty w jednorazowych aplikatorach – jeden aby wprowadzić Conceive Plus do pochwy, drugi aby nanieść na wprowadzany dopochwowo instrument medyczny.

Wskazówki dotyczące korzystania z prezerwatyw

Gdy nie starasz się o dziecko, możesz używać Conceive Plus w połączeniu z prezerwatywą lateksową lub poliuretanową. Nie stosować z prezerwatywami z poliizoprenu. Nie wyciskać żelu z aplikatora bezpośrednio na prezerwatywę by nie uszkodzić jej powierzchni.

Skład Conceive Plus™

Deionised water, hypromellose, sodium chloride, glycerol, sodium phosphate, disodium phosphate, methylparaben, potassium chloride, magnesium chloride, calcium chloride.

Uwagi

  • Conceive Plus nie jest produktem antykoncepcyjnym. Żel nie jest plemnikobójczy.
  • W przypadku wystąpienia podrażnienia zaprzestać stosowania.
  • Trzymać z dala od dzieci.
  • Przechowywać w temperaturze 2-30° C.
  • Aplikatory są wyłącznie jednorazowego użytku.

Jeżeli w ciągu 6 miesięcy od stosowania Conceive Plus nie udało się wam zajść w ciążę skonsultuj problem z lekarzem specjalistą.

Jak zwiększyć szanse na zajście w ciąże?

więcej »