Przyjazny płodności lubrykant Conceive Plus został opracowany przez lekarzy i jest zatwierdzany przez amerykańską Administrację Jedzenia i Leków do stosowania przez pary starające się o dziecko. Natomiast inne lubrykanty (zwłaszcza te najbardziej znane) blokują ruch plemników, zabijają ich witalność i zapobiegają poczęciu.
Wsparcie w zakresie płodności jest niezbędne przy próbie poczęcia, dlatego zalecamy stosowanie Multiwitamin Conceive Plus razem z lubrykantem Conceive Plus, aby zwiększyć szanse na naturalną ciążę. Nasz lubrykant do wsparcia płodności został opracowany w celu wspierania ruchliwości i żywotności plemników, podczas gdy witaminy Conceive Plus dla kobiet zostały specjalnie opracowane z połączeniem witamin i minerałów w celu wspomagania regulacji ciała, zdrowego układu rozrodczego kobiet. Witaminy Conceive Plus dla mężczyzn zostały specjalnie sformułowane z udziałem przeciwutleniaczy, witamin i minerał, aby wspierać ruchliwość plemników.
Witaminy Conceive Plus dla kobiet to specjalna formuła opracowana z myślą o kobietach. Zawiera kluczowe składnike odżywcze, które wspierają płodność i pomagają przygotować organizm do poczęcia