Chat with us, powered by LiveChat

Frequently Asked Questions


Wsparcie w zakresie płodności jest niezbędne przy próbie poczęcia, dlatego zalecamy stosowanie Multiwitamin Conceive Plus razem z lubrykantem Conceive Plus, aby zwiększyć szanse na naturalną ciążę. Nasz lubrykant do wsparcia płodności został opracowany w celu wspierania ruchliwości i żywotności plemników, podczas gdy witaminy Conceive Plus dla kobiet zostały specjalnie opracowane z połączeniem witamin i minerałów w celu wspomagania regulacji ciała, zdrowego układu rozrodczego kobiet. Witaminy Conceive Plus dla mężczyzn zostały specjalnie sformułowane z udziałem przeciwutleniaczy, witamin i minerał, aby wspierać ruchliwość plemników.
Nie. Conceive Plus lubrykant bez recepty, który jest dostępny fizycznie w aptekach i w Internecie. Stworzony do użytku przez wszystkie pary, które starają się o dziecko.
Około 75% par doświadcza suchości pochwy podczas próby poczęcia, większość z nich nie zauważa tego. Conceive Plus pomaga utrzymać zdrową spermę, aby plemniki mogły odbyć swoją długą podróż do jaja. Korzystanie z Conceive Plus to bardzo dobry pomysł, nawet jeśli uważasz, że nie potrzebujesz dodatkowego nawilżenia.
Witaminy Conceive Plus dla kobiet to specjalna formuła opracowana z myślą o kobietach. Zawiera kluczowe składnike odżywcze, które wspierają płodność i pomagają przygotować organizm do poczęcia
Przyjazny płodności lubrykant Conceive Plus został opracowany przez lekarzy i jest zatwierdzany przez amerykańską Administrację Jedzenia i Leków do stosowania przez pary starające się o dziecko. Natomiast inne lubrykanty (zwłaszcza te najbardziej znane) blokują ruch plemników, zabijają ich witalność i zapobiegają poczęciu.
Z Conceive Plus mogą korzystać wszystkie pary, które starają się o dziecko, nawet te z zespołem wielotorbielowatych jajników. Istnieje wiele pozytywnych opinii na ten temat, dostępnych na naszej stronie internetowej.
Te dwa składniki odżywcze pomagają utrzymać zdrowie plemników ich ruchliwość oraz żywotność w celu zwiększenia szans na naturalne zapłodnienie.
Jakie są metody płatności? W Conceive Plus akceptujemy następujące metody płatności; 1. Paypal 2. Przelewy24 3. Karta kredytowa: Visa, MasterCard i American Express Wszystkie informacje przetwarzane są przez SSL dla twojego bezpieczeństwa i ochrony.
Jakie są opcje dostawy? W Conceive Plus zapewniamy bezpłatną wysyłkę pierwszej klasy dla wszystkich zamówień. Numer śledzenia jest dostarczany, gdy zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu, zwykle w ciągu 12 godzin. Kurierskie i ekspresowe opcje kurierskie mogą być również dostępne po wprowadzeniu adresu przy kasie i będą zależeć od faktycznej lokalizacji.
Polityka zwrotów i zwrotów Ze względu na osobisty charakter produktów Conceive Plus i Sasmar zwroty nie są akceptowane. Dokonaj wyboru ostrożnie, zwroty nie będą zapewnione, jeśli zmienisz zdanie po zakupie. W przypadku pytań związanych z produktem skontaktuj się z naszym przyjaznym personelem, który chętnie udzieli pomocy. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, a my ściśle przestrzegamy zasad zapewniania jakości, aby zapewnić, że tylko nowe uszczelnione produkty są uwalniane z naszych zakładów. W mało prawdopodobnym przypadku otrzymania przedmiotu, który nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami. Kontaktując się z nami w sprawie produktu, upewnij się, że masz informacje o LOT i EXPIRY i przekaż nam je. Informacje te są unikalne dla naszych produktów i są wyraźnie wydrukowane na wszystkich opakowaniach produktu.