Conceive Plus

Conceive Plus™ - dla wszystkich par starających się o dziecko.

Conceive Plus™ to przyjazny dla plemników lubrykant opracowany przez ekspertów, zaprojektowany tak, aby wspomóc zajście w ciążę w sposób naturalny.

Pary starające się o dziecko często stają przed wyborem różnego rodzaju preparatów nawilżających. Większość z nich ma niestety właściwości plemnikobójcze, negatywnie wpływając na ruchliwość i żywotność plemników. Połączenie nieoptymalnego pH, osmolarność oraz różne dodatki lubrykantów mają negatywny wpływ na jakość nasienia oraz na same plemniki, często je uszkadzając przez co stają się one niezdolne do przedostania się do szyjki macicy, co negatywnie wpływa na zapłodnienie.

Zostało udowodnione, iż zastosowanie jonów Ca2+ oraz Mg2+ w Conceive Plus™ stworzonym na bazie wody, o odpowiednim pH oraz zrównoważonej osmolarności jest ważne by jak najlepiej naśladować śluz płodny kobiety. Ten naukowo zaprojektowany żel pozytywnie wpływa na nasienie, zwiększając ruchliwość plemników oraz wydłużając ich żywotność. Z badań wynika, że nie szkodzi rozwojowi zarodka w stadium blastocysty. Conceive Plus™ jest doskonały dla par starających się o dziecko.

Dlaczego powinniście stosować Conceive Plus™ podczas starań?

Czy wiesz, że standardowe żele intymne dostępne na rynku mogą utrudniać zajście w ciążę? Formuła zwykłych lubrykantów może uszkadzać plemniki, negatywnie wpływając na ich ruchliwość i żywotność. Ich konsystencja może tworzyć dla plemników barierę nie do pokonania skutecznie utrudniając naturalne zapłodnienie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom par starającym się o dziecko, eksperci firmy Sasmar zaprojektowali lubrykant Conceive Plus™, który jest bezpieczny dla plemników oraz współgra z kobiecym pH, dzięki czemu naśladuje płodny śluz kobiety. Jako jedyny żel nawilżający na rynku zawiera jony wapnia i magnezu. Pomaga złagodzić suchość pochwy, zwiększając przyjemność podczas współżycia, ale także, w odróżnieniu do zwykłych lubrykantów dostępnych na rynku dzięki swoim właściwościom wspomaga zapłodnienie.

Conceive Plus™ dostępny w aptekach w całej Polsce w wersjach

Conceive Plus™ w tubce (75 ml, 30 ml)
Do stosowania przez obojga partnerów tuż przed lub w trakcie stosunku zewnętrznie na narządy płciowe.

Conceive Plus™ aplikatory (8 szt., 3 szt.)
Aplikatory dopochwowe wypełnione żelem w dawce zalecanej do jednorazowego użycia 15 minut przed stosunkiem. Żel dociera jeszcze lepiej do szyjki macicy.