Conceive Plus™ Lubrykant przyjazny dla plemników!

Conceive Plus™ jest nawilżającym żelem intymnym dla par starających się o dziecko, który w odróżnieniu do zwykłych lubrykantów nie wpływa negatywnie na ruchliwość plemników, ich żywotność a także nie tworzy dla nich bariery utrudniającej zapłodnienie. Conceive Plus™ jako jedyny lubrykant zawiera jony Wapnia i Magnezu odgrywające kluczową rolę w procesie zapłodnienia.

Zaprojektowany dla pozytywnego wyniku!

Conceive Plus™ to Twoja droga do ciąży!

Działanie Conceive Plus Jak działa Conceive Plus Jak działa Conceive Plus
Obraz 1: Typowa bariera dla plemników jaką tworzą zwykłe lubrykanty dostępne na rynku. Nasienie nie miesza się z żelem w ciągu 10 minut od użycia. Obraz 2: Działanie Conceive Plus po 1 minucie od użycia. Brak bariery dla plemników. Obraz 3: Działanie Conceive Plus po 10 minutach od użycia. Żel całkowicie zmieszał się z nasieniem. 

Powyższe obrazy demonstrują barierę utrudniającą zapłodnienie jaką tworzą standardowe lubrykanty dostępne na rynku (Obraz 1) oraz działanie żelu intymnego Conceive Plus w kontakcie z nasieniem. Brak jakiejkolwiek bariery dla plemników. Dzięki swoim właściwościom Conceive Plus całkowicie miesza się z nasieniem imitując kobiecy szyjkowy śluz płodny.

Conceive Plus tworzy przyjazne środowisko dla plemników o odpowiednim poziomie pH pozwalając im na bezpieczne przedostanie się do jajeczka celem jego zapłodnienia. Badania kliniczne pokazały, iż Conceive Plus jest odpowiedni dla nasienia, komórek jajowych oraz zarodków i może być bezpiecznie wykorzystywany podczas starań o dziecko.

Produkt został zaprojektowany, aby pomóc w naturalnym zapłodnieniu.

Conceive Plus – działanie potwierdzone klinicznie.

Podczas niezależnych badań porównano wpływ standardowych żeli nawilżających na plemniki.

graph-1b
Tabela 1: Wpływ KY, Astroglide oraz Replens na żywotność i ruchliwość plemników. Tabela 2: Porównanie wpływu na żywotność plemników żeli intymnych KY oraz Conceive Plus

Więcej na temat badań klinicznych »